Тепер я тверезий алкоголік, і вільна, радісна і щаслива

Історії Юрека
Відповісти
admin
Site Admin
Повідомлень: 62
З нами з: 29 лютого 2020 15:16

Тепер я тверезий алкоголік, і вільна, радісна і щаслива

Повідомлення admin » 18 квітня 2020 22:28

Тепер я тверезий алкоголік, і вільна, радісна і щаслива


Мені було 18 років, коли я вперше прийшла (якщо так можна сказати), додому п”яна. Це ми так з майбутнім чоловіком святкували день десантника. Раніше я звичайно випивала, але не так сильно, і в компаніях. Випивка була присутня завжди, але додому приходити мені в такому стані було стидно і страшно, і я поставила собі за ціль вийти заміж, щоб піти швидше з дому. Дома був вічний контроль: зроби це, принеси те, йди туди, роби так… І як би і що я не робила – все було не правильно.

Мої батьки мене балували – я мала все, все те, що вони вважали мені потрібним. Водночас маючи велику родину, коханого хлопця, багато подруг, я відчувала себе в середині порожньою, нікому не потрібною. Цей стан мені полегшував алкоголь… Я завжди хотіла бути найкращою подругою, дружиною, мамою. І дуже боялась осуду людей. В мені завжди був присутній страх, пустота і тривога. Мені іноді здавалось ,що я божеволію. І завжди питала: Боже , за що мені це? За що и мене караєш?
З чоловіком ми були взагалі на різних хвилях, але в присутності алкоголю все злагоджувалось, і здавалось, що ми закохані. Я малювала в наших відносинах казку - для друзів, для батьків, і сама в неї вірила… Але в казці «вони одружились, і народилась в них принцеса». Діагноз лікаря був страшний – мала ймовірність вагітності… І я попала у фільм жахів. Алкоголь лився рікою – всі хотіли зупинити мене, а я всіх звинувачувала і тонула у жалості до себе.
Але з»явилось сонце у моєму житті - народження доньки – принцеси.
Я була впевнена – все, почну жити, в мене повноцінна сім»я. Але сталося все по іншому. Донька стала сенсом мого життя і інколи алкоголь для розрядки. Чоловік перемістився на третій план, бо на другому став бізнес. Мені вже потрібні були гроші.
Цілих 10 років життя йшло в полоску чорну і білу. За цей час в мене з»явилось безліч питань і нерозумінь: страшно – п»ю, втомилась – треба розслабитись, скучно – випити, вечір – випити, вихідні – святкувати, стрес- зняти…
Коли алкоголь з»явився зранку, все рівно знаходила собі виправдання – це востаннє. І так пройшло 10 років… Кожен раз був останній, і завжди я старалась вірити своїм обіцянкам. Щоразу, при піднятті першої рюмки коньяку, я була впевнена – три, і не більше. Інколи це вдавалось , але переважно зранку я виявляла декілька пустих пляшок..
Донці виповнилось 17 років. На її 16-и ліття і не з»явилась вдома. Три дні я боялась вийти на двір з готелю, в мене був страшний стид, і лише чарка полегшувала мою участь і існування. Пройшло ще два роки після мого ще страшнішого зриву, який був вже вдома, де я відходила. Дочка сказала: «Мамо , як ти могла? Я дивилась серіал «відчайдушні домогосподарки» . Головна героїня мала такі самі проблеми, як і ти. Вона пішла до «Анонімних алкоголіків» і це їй допомогло. Я вірю, що тобі це теж допоможе. Ось список груп, які я знайшла в інтернеті, виявляється в нас також є групи АА. Сходи будь-ласка.»


І мені допомогло.

І тепер я тверезий алкоголік, і вільна, радісна і щаслива.

Відповісти