Мене звати Юрко, я - алкоголік.

Відповісти
admin
Site Admin
Повідомлень: 62
З нами з: 29 лютого 2020 15:16

Мене звати Юрко, я - алкоголік.

Повідомлення admin » 18 квітня 2020 18:24

Кілька слів про мене

Мене звати Юрко, я - алкоголік.

Я народився 20 серпня 1972 року, не напиваюся з травня 2008 року.

Раніше закінчив терапію закритого типу у Гожицях, потім продовжував поглиблену терапію в осередку лікування залежностей в місті Ястшембе-Здруй.

З травня 2008 року, відколи остаточно довів собі, що є алкоголіком (запив пропри здобуті знання), реалізую програму спільноти Анонімних Алкоголіків з моїм спонсором. Також з того часу я наново вчуся жити. Вчуся любові та відповідальності, віддаючи те, що й я колись безкоштовно отримав, виконуючи служби в спільноті, допомагаючи іншим і працюючи з підопічними.

Мені 40 років, у мене чудова дружина, двоє прекрасних дітей, живу в місті Ястшембе-Здруй.

Дитинство - "А початок був такий невинний".

Коли мені було 19... "Я довершено маніпулював не тільки людьми, що навколо мене, але також, а може, навіть, перед усім, - самим собою. Тільки самообман дозволяв мені жити спокійно, скидаючи вину на всіх людей навколо, не зауважуючи своєї поведінки, дозволивши собі погоджуватися зі своїми вчинками без жодної самокритики."

Телефон як засіб зберегти теверезість - Сьогодні в моїй мобілці багато номерів друзів та знаю, що якщо коли-небудь зі мною буде погано, неважливо коли і в якій буду ситуації, - якщо подзвоню, тоді отримаю допомогу і підтримку. Якщо подзвоню...

Відповісти