Вітаємо у Форум 12 х 12

Ідея створення данного Форуму 12 х 12 виникла із бажання створити місце спілкування членів АА і паралельних Співтовариств в україно-мовному Інтернеті.
А також сформувати доступну базу інформаційних матеріалів про Програму АА.
Правила форуму
ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ НА НАШОМУ ФОРУМІ

Виконання цих правил обов'язково. При відмові від виконання правил учасник форуму спочатку попереджається (до 3-5 разів), а потім баниться.

За порядком у форумі стежать модератори і адміністратор. Вони переглядають усі повідомлення, видаляючи або редагуючи ті, які не відповідають правилам форуму. Вони ж мають право відмовити в можливості спілкування на форумі будь-якому користувачеві без пояснення причин.

Просимо вас мати на увазі, що ФОРУМ 12 х 12 створений для спілкування членів АА і паралельних Співтовариств, а також тих, хто відчуває щире бажання слідувати нашим шляхом. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що Програма "12 х 12" і спільнота Анонімні Алкоголіки - це те, що вам необхідно, будь ласка, майте на увазі, що на даному форумі не вітаються теми, в яких обговорюються:

1.Плюси і мінуси Програми 12-ти Кроків
2.Прічастность АА до сектантства
3.Возможно «вилікуватися» за допомогою інших методик і програм

Користувачам, особливо завзято обговорюють вищеперелічені пункти, будуть робитися зауваження.

На форумі забороняється:

1. Порушення наших Традицій.

2.Використання будь-яких нецензурних виразів.

3.Образи на адресу учасників форуму. Також неприпустимий перехід на особистості.

4.Розпалювання релігійної ворожнечі. Заклики до війни, агресії і порушення Законодавства України.

5.Размещеніе інформації або посилань на сайти порнографічного змісту, матеріалів, прямо або побічно пропагують насильство, наркотики і алкоголь. У разі даного порушення учасник баниться відразу, без попереднього повідомлення.

6.Разміщення реклами. Рекламними повідомленнями вважаються всі повідомлення, прямо або побічно рекламують певний вид продукції, послуги, діяльності, громадські рухи, а також повідомлення, що носять пропагандистський, агітаційний характер.

7.Використання чужих ніків (в тому числі і свідома підміна символів в імені з метою копіювання)

8.Обговорення дій модератора або адміністратора у загальному форумі.

9. На форумі також заборонено все, що заборонено законодавством РФ

Модератори і адміністротор можуть діяти без попереджень і пояснень. Якщо ви виявили, що ваше повідомлення видалили, вашу тему закрили, а вас забанили - перечитайте, будь ласка, правила і знайдіть пункт, який ви порушили.
 • Форум
  Тем
  Повідомлень
  Останнє повідомлення
 • Активні теми
  Відповіді
  Перегляди
  Останнє повідомлення